SBN Competitie 2017-2018

(update 16 september 2017)

Informatie teams Squash Hillegom  SBN Competitie 2017-2018

Alle informatie m.b.t. de  SBN Competitie 2017-2018 vind je in dit bericht. De kick-off was vrijdag 15 september.

Is teamcompetitie squashen iets voor jou? Stuur dan een E-mail naar info@squash-hillegom.nl met je aanmelding of eventuele vragen. Wij zijn altijd op zoek naar “vers bloed” voor onze teams!

Bekijk hier jouw plek op de SBN Nederlandse ranglijst.

IMG_1710small

 

 

 

 

 

 

(Een deel van het nieuwe Heren 1 dat  in de 1e divisie gaat knallen!)

Overzicht Dames- en Herenteams 2017-2018:

Dames 1 -  2e divisie – landelijk
Marije van der Schrier –  Mariska van der Zande – Anita Meddens – Barbera van den Nieuwenhof – Kristel Tebbens – Ellen Schoenmaker

Dames 2 –  1e – / promotieklasse 
Anouk Dijkshoon – Roxanne Eenjes – Michelle de Man – Marina Kraaij – Lexi Lommerse – Fleur Uitendaal – Anna van den Brom

Reserve / beschikbare / nieuwe  dames:

 

Heren 1 –  1e divisie – landelijk
Donny van Hal(cap) – Nicolas Hermans – Rogier Monsma – Chester van der Zee – Arnoud van der Ham – Peter Kwakman

Heren 2 – 2e divisie - regio 8 
Pieter de Vreugd - Marcel Dol - Bert Klink – Patrick Dantinne  - Alex Klingen  - Martin Koolhaas – Tom Carless(res)

Heren 3 – promotieklasse – regio 8
Anton Beelen(cap) – Lucas Keizer – Bas van de Reep – Paul Schoorl – Alex Vreeburg – Jasper Henneveld

Heren 4 – 1e klasse – regio 8
Jeroen Alderlieste – Michel Riko – Koos van der Kolk – Richard Ludwig - Eric de Wit – Rogier Laan – Sander van Praag(res) – Matthijs van Kampen(res)

Heren 5 - 2e klasse – regio 8
Petra Smit-Meijer(cap) – René Paats – Peter Verheijen – Maurice Fransen – Gerard Bouwhuis - Ron Visser – Michiel Horsman(res) -

Heren 6 - 2e klasse – regio 8
Martijn Abbink(cap) – Patricia van Geest – Jeffrey Koekkoek – Gert de Klerk – Kevin van der Meij  - Raymond van den Broeke

Heren 7 – 3e klasse – regio 8
Bart van Poppel(cap) – John van den Berg – Ron Krom – James Bruijn – Martin Kuhne – Rob van Velzen – Thirza Horn - Michel van Zutphen

Heren 8 – 3e klasse – regio 8
Marieke van Woensel (cap) – Christiaan Schopman - Gertho van Eersel – Guido Kaas - Marc Horsselenberg – Pieter van der Mei - Hugo de Krijger(res)  - Jan Jager(res)

Heren 9 – 3e klasse – regio 8
Kevin Eenjes – Ed Dam - Ferry Schouten  - Tom Smits – Toon Teeuwen - Michel Witteman – Jeroen van den Berk(res) – Ewoud van den Berg(res)

Reserve / beschikbare / nieuwe  heren:  - Dick-Jan Kruimer – Mike Bell(res)

Heren afgemeld:

 

—————————————————

Teams Squash Hillegom #Lotto SBN Competitie 2016-2017

De spelersopgave van de Lotto SBN Competitie 2016-2017, 2e helft,  Spelersopgave Lotto SBN Competitie 2016-2017 Tweede helft V2.

Het nieuwe competitie-boek SBN competitiereglement volgt hier.

Meer weten over de spelregels in (competitie)wedstrijden (ook bijv. om te scheidsrechteren!)? Klik hier.

Bekijk hier de nationale ranking van de spelers en speelsters van Squash Hillegom vanaf week 31-2016.

 

Overzicht Dames- en Herenteams 2016-2017:

Dames 1 -  landelijk 2e divisie
Isabelle Hamers - Marije van der Schrier –  Mariska van der Zande – Anita Meddens – Barbera van den Nieuwenhof – Kristel Tebbens – Jenny Ruigrok(res) -

Reserve / beschikbare / nieuwe  dames: Linda Meinen(res)  - Marina Kraay – Leonie Keizer – Marieke van Woensel(res) – Patricia van Geest(res)

Dames afgemeld: Inge Rovers(gestopt) - Corinne Droog(Meersquash)

 

Heren 1 - promotieklasse – regio 8 
Pieter de Vreugd – Marcel Dol – Bert Klink – Patrick Dantinne  - Alex Klingen  - Martin Koolhaas – Tom Carless(res)

Heren 2 – 1e klasse
Jeroen Alderlieste – Michel Riko – Koos van der Kolk – Richard Ludwig – Kevin Eenjes

Heren 3 – 1e klasse
Anton Beelen(Cap) – Aldo Centino – Lucas Keizer – Bas van de Reep – Paul Schoorl – Alex Vreeburg – Jasper Henneveld

Heren 4 –  2e klasse 
Sander van Praag(Cap) – Eric de Wit – Dennis Kleijn – Martijn Leeflang – Jaap de Jong – Martin van Andel – Matthijs van Kampen -

Heren 5 - 2e klasse 
Gerard Bouwhuis – Petra Smit-Meijer – René Paats – Peter Verheijen – Maurice Fransen – Ron Visser – Michiel Horsman(res) -

Heren 6 - 2e klasse 
Patricia van Geest – Jeffrey Koekkoek – Gert de Klerk – Kevin van der Meij – Martijn Abbink - Raymond van den Broeke

Heren 7 – 3e klasse 
Bart van Poppel(Cap) - Michel van Zutphen – John van den Berg – Ron Krom – James Bruijn – Martin Kuhne – Rob van Velzen – Thirza Horn -

Heren 8 – 3e klasse 
Christiaan Schopman(Cap) – Gertho van Eersel – Marieke van Woensel – Guido Kaas – Pieter van der Mei - Hugo de Krijger(res) – Mike Bell(res) – Jan Jager - Marc Horsselenberg

Heren 9 – 3e klasse 
Edward Dam(Cap) - Ferry Schouten  - Tom Smits – Toon Teeuwen - Michel Witteman – Ewoud van den Berg(res)

Reserve / beschikbare / nieuwe  heren: